עיצוב מטבחים 2021

קטלוג עיצוב מטבחים 2021

המטבח שלנו זהו המקום המרכזי בדירתנו, לכן ישנה חשיבות רבה בתהליך תכנון ועיצוב המטבח. בעבר היינו צריכים להגיע לאולמות תצוגה והמלצות של לקוחות על מנת לצפות בקטלוג עיצוב מטבחים. כיום בעולם הדיגיטלי כל הכלים נגישים עבורנו וניתן לצפות בכל מקום ובכל זמן בקטלוג עיצוב מטבחים.

נגריית אקספרס צפון גאה להציג בפניכם את קטלוג עיצוב מטבחים לשנת 2021, כל החידושים, כל הפרזולים, וכל האלמנטים במרחק נגיעה מכם. מחפשים מעצב למטבח? אל תהססו, חייגו אלינו עכשיו לתיאום פגישה 052-555-5368.

עיצוב מטבחים זו המומחיות שלנו
חייגו עכשיו לקבלת ייעוץ והצעת מחיר בחינם!

המומחיות שלנו היא עיצוב מטבחים בהתאמה אישית כך שכל חלל נוכל להפוך למשטח עבודה גדול. אנו מתחייבים לבנות את המטבח עם חומרי גלם איכותיים, כלי עבודה ופרזול מהחדשים ביותר. בתהליך עיצוב ותכנון המטבח נוכל לשלב מגוון אפשרויות לשיפור חזית המטבח בשילוב עם מוצרי פרזול ובניהם: תאורת לדים, קרוסלה, מגירות עם טריקה שקטה, תבנית מיוחדת למגירת סכו"ם, ארון שירות ועוד …

ייעוץ חינם: 052-555-5368

תהליך עיצוב מטבחים בנגריית אקספרס צפון

תהליך עיצוב המטבח מתחיל משלב התכנון והשרטוט, לקיחת מידות מדוייקות, הורדה לייצור, והרכבה באולם תצוגה והמשך הרכבה בבית הלקוח. כל שלב בתהליך תכנון ועיצוב המטבח נלקח בהתחשב בדרישות הלקוח. אנו נספק את השירות המושלם עבור לקוחותינו, נציג בפניכם את חומרי הגלם, תהליך ייצור התהליך ושקיפות מלאה מתחילת תכנון המטבח עד קבלת המטבח בדירתכם.

בתהליך עיצוב ותכנון מטבח, אנו נדאג שהכלים הסניטריים והאביזרים ישולבו כחלק מעיצוב המטבח, זאת על מנת ליצור מראה של מטבח מעוצב וייחודי.

גלריית תמונות

פרוייקטים של מטבחים

פרוייקטים של מטבחים

מגזין לעיצוב ותכנון הבית

Like our page

0

Circle Us

106
צור קשר

גם אתם רוצים מטבח כזה? חייגו אלינו עכשיו לתיאום פגישה! צור קשר

צרו קשר

לקבלת הצעת מחיר השאירו את פרטיכםTOP