עיצוב מטבחים מודרניים

מטבח מודרני בעולם שכולו דיגיטלי

המבטח המודרני משולב עם סגנונות וחומרי גלם חדשים, כיום רוב המטבחים המודרניים משולבים עם אלומיניום ו/או זכוכית אשר משדרגים את עיצוב המטבח ונוחות השימוש. יתרונותיו של המטבח המודרני הוא שילוב של טכנולוגיה, פרזול, חדשות ועשייה, בעזרת שילובם של מוצרי חשמל ופרזול נוכל לקבל את המטבח המודרני בקו עיצובי אחיד ונקי. החדשות של מטבחים מודרניים מעוצבים מתאפיינים גם באופן בחירת הצבעים, לרוב מי שמעוניין במטבח שכזה בגוונים אפורים או גוונים ממשפחת החאקי. על מנת לשמור על העיצוב המודרני עליכם לבחור את המוצרי החשמל והפרזול בצבעים שונים מהלבן.

מטבחים מודרניים הם אולי המילה האחרונה בעיצוב מטבחים. הם מתאפיינים בקווים מינימליסטיים ונקיים, יוצרים תחושת מרחב ושקט.
שימוש בקווים גיאומטריים מדוייקים, אור טבעי ומעט פרטים דקורטיביים, מאפשר למעצבים שלנו להשיג אפקט של מטבח מודרני במראה חדשני, נעים ומלא אור.

שילוב אלמנטים טכנולוגיים מתקדמים, כמו מדפים נשלפים ומשטחי עבודה נסתרים, מוסיפים לעיצוב המודרני ומעניקים לו מראה כמעט עתידני.
אנחנו בנגריית אקספרס צפון אוהבים עיצוב מטבחים מודרני, עם כל המאפיינים המוכרים – כמו שילוב חומרי גלם קרים, כמו נירוסטה וזכוכית ושימוש בצבעים בהירים, כמו לבן וקרם, אבל לא שוכחים לרגע, שמטבח מושלם הוא מטבח, המותאם באופן אישי לצרכיהם וטעמם של בני הבית.

תכנון והתקנה של מטבח מודרני

תכנון ועיצוב המטבח המודרני

מתאפיין בניקיון ושימוש בקווים בסיסיים ומדוייקים. כדי ליצור עיצוב מותאם אישית, המעצבים שלנו פוגשים את הלקוח ומייצרים מהחזון שלו את הבסיס לתכנון.

  תכנון ושרטוט

  עיצוב מטבח מודרני דורש תכנון מדויק, המתבסס על שרטוט והדמיה של הרעיון – כפי שהמתכננים שלנו מפרשים את החזון העיצובי שלכם למטבח מודרני מושלם.

   התקנת המטבח

   מתבצעת לאחר תיאום של המועד המתאים לכם, להגעה של הצוות המקצועי והאדיב שלנו, שירכיב את המטבח בדיוק בצורה שבה רציתם אותו.

    גלריית תמונות

    פרוייקטים של מטבחים

    פרוייקטים של מטבחים

    צבעים, תאורה וחומרי גלם, שיוצרים מטבח מודרני מושלם

    צבעים המאפיינים את המטבח

    אלה לרוב צבעים על הסקאלה שבין לבן, קרם, אפור ושחור, מתוכם תוכלו לבחור ולהוסיף אלמנטים מתוך מגוון צבעים לבחירה, שיהפכו את עיצוב המטבח לאישי יותר.

    תכנון ושרטוט המטבח

    העיצוב התעשייתי, המאפיין את המטבח המודרני, בא היטב לידי ביטוי בשלב התכנון והשרטוט, שבו המעצבים שלנו מציגים בפניכם את התכנית, לפני הרכבת המטבח.

    חומרי גלם איכותיים

    עיצוב מטבחים מודרניים, מתאפיין לרוב בשימוש בחומרי גלם איכותיים מאפשרים לאנשי המקצוע שלנו לספק מטבחים עמידים ונוחים, שישרתו אתכם למשך שנים.

    גופי תאורה במטבח מודרני

    אלה נבחרים בקפידה כדי להדגיש את הקווים הנקיים ולמקד את האור היטב מעל משטחי העבודה.

    מטבח מודרני משלכם

    תכנון ועיצוב מטבח מודרני, מתאפיין בשילוב חומרים כמו זכוכית ומתכות שונות, הנותנים תחושת פונקציונליות ומרחב, המושגת לרוב באמצעות עיצוב מטבח לבן מודרני, אך ניתנת ליישום גם בעזרת שימוש בצבעים אחרים.
    המראה המתקבל הוא של מטבח בסגנון כמעט עתידני, מואר ופתוח, מותאם אישית לצרכי בני הבית ועל זמני, כך שהעיצוב שלו לא מתיישן לעולם.

    הצוות המקצועי של נגריית אקספרס צפון, ישמח להעמיד לרשותכם את מיטב אנשי המקצוע, המגובים בעשרות שנות ניסיון ולספק לכם את מטבח החלומות שלכם.
    לקביעת פגישת ייעוץ ללא התחייבות וללא תשלום, התקשרו אלינו: 052-555-5368.

    מגזין לעיצוב ותכנון הבית

    Like our page

    0

    Circle Us

    106
    צור קשר

    גם אתם רוצים מטבח כזה? חייגו אלינו עכשיו לתיאום פגישה! צור קשר

    צרו קשר

    לקבלת הצעת מחיר השאירו את פרטיכם    TOP