מטבחי פרובנס מעוצבים

מגוון מגמות עיצוב להתאמה אישית במטבחי פרובנס

אזור פרובנס העשיר בדרום צרפת ידוע ברחבי העולם כאזור מבוקש לטיולים ולחופשות. המטבח הצרפתי המסורתי באזור זה הוא מהטעימים והאהובים בעולם והעיצובים הכפריים הנהוגים בו הם כל כך ייחודיים ויפים, שמעתיקים אותם לבתים במדינות רבות על גבי הגלובוס.

אנחנו בנגריית אקספרס צפון, אוהבים לתכנן ולבנות מטבחי פרובנס, בהתאם לעיצוב ולסגנון המקובלים, אך גם יודעים היטב, כי עיצוב מטבחים מוצלח, צריך להיות מותאם אישית ולכן אנו מקפידים על עיצוב מטבחים בסגנון אישי, המותאם לצרכיהם של בני הבית, לחלל המיועד ולטעם האישי שלכם.

המגמות השונות של עיצוב בסגנון פרובנס, מאפשרות לנו להתאים את העיצוב לסגנון האישי שלכם ולסגנון המיושם בשאר חלקי הבית.
הצבעים המתאימים למטבחי פרובנס הם מגוונים ומאפשרים בחירה והתאמה אישית מושלמת, יחד עם בחירת סוג העץ, הפרזול ושילוב מכשירי החשמל במרחב מטבחים, מתקבל מטבח פרובנס, שמשרה אווירה כפרית, בסגנון צרפתי עשיר ונעים.

כל השלבים מתכנון ועד להתקנה

תכנון ועיצוב המטבח

נעשה על ידי מיטב אנשי המקצוע, בתהליך הכולל יעוץ עם בעלי הבית והתאמה לצרכים ולטעם האישי. עיצוב המטבח נעשה תוך חשיבה על הסגנון הנהוג בפרובאנס, של מטבחים רחבים, מוארים ומאווררים.

  תכנון ושרטוט המטבח

  שלב זה מאפשר לנו ליצור הדמיה קרובה ככל האפשר למציאות, שבה נוכל לשלב את כל האלמנטים הרצויים להשלמת המראה הרצוי ולתיאום ציפיות עם הלקוח.

   התקנת המטבח

   כמו כל השלבים המוקדמים יותר, גם התקנת המטבח תיעשה בתיאום אתכם, תוך התחשבות בלוח הזמנים ובצרכים שלכם ומתוך התייחסות לאלמנטים השונים המרכיבים את המטבח.

    גלריית תמונות

    פרוייקטים של מטבחים

    פרוייקטים של מטבחים

    הפרטים הקטנים שיוצרים מראה יוקרתי

    צבעים המאפיינים מטבחי פרובנס

    לרוב מדובר בצבעים בהירים וחמים, צבעי פסטל וצבעי אדמה, משרים תחושה כפרית חמימה ומאפשרים מגוון אפשרויות בחירה להתאמה אישית.

    תכנון ושרטוט המטבח

    לפני תהליך ההרכבה, מאפשר לנו להראות לכם איל המטבח ייראה ולערוך כמה שיותר התאמות ברבדים השונים של התכנון, כדי לוודא תיאום ציפיות מלא עם הלקוח.

    שימוש בחומרי גלם מעולים

    מאפשר לנו ליצור מטבחי פרובנס יוקרתיים, מעץ מלא, המשרים אווירה חמימה ואותנטית, בצירוף רמת גימור בלתי מתפשרת ועיצוב מוקפד, יוצרים את מטבח החלומות.

    שילוב גופי תאורה

    תאורת לד, או ספוטים, הממוקמים בצורה מדוייקת מעל משטחי העבודה, מאירים ומדגישים את יופיו הייחודי של המטבח ומספקים סביבת עבודה מיטבית.

    עיצוב מטבחי פרובנס בהתאמה אישית

    25 שנות ניסיון, לימדו אותנו שעיצוב מוצלח של מטבחי פרובנס חייב להיעשות בתיאום עם הלקוח, כדי שכל חלקי המטבח ישתלבו זה עם זה בהרמוניה מושלמת, יתאימו לצרכים של בני הבית ויאפשרו שינויים קלים בהמשך, במידת הצורך, מבלי לאלץ אתכם להחליף את המטבח כולו.
    כך למשל, תוכלו לבחור, יחד עם היועצים והמעצבים המקצועיים שלנו, את האלמנטים המשלימים את העיצוב, כמו ידיות, גופי תאורה וחיפויי קירות, שיאפשרו לכם לתת מגע אישי לעיצוב ואותם גם תוכלו להחליף בקלות בעוד כמה שנים – אם תרצו לרענן את המראה של המטבח, בלי להינכס להוצאות גדולות.
    נשמח לעמוד לרשותכם ולהעניק לכם ייעוץ מקצועי, ללא התחייבות וללא תשלום, כדי ליצור עבורכם מטבח פרובנס המשלב קדמה וחדשנות, יוקרה ואיכות, ללא פשרות.
    צרו איתנו קשר בטלפון: 052-555-5368, או לחצו כאן לפרטים נוספים.

    מגזין לעיצוב ותכנון הבית

    Like our page

    0

    Circle Us

    106
    צור קשר

    גם אתם רוצים מטבח כזה? חייגו אלינו עכשיו לתיאום פגישה! צור קשר

    צרו קשר

    לקבלת הצעת מחיר השאירו את פרטיכם    TOP