כל מבנה צריך מחסן. זהו המקום שבו אפשר לאחסן כל חפץ ופריט שלא נמצאים כרגע בשימוש ואין כל כוונה לזרוק, המקום שבו אפשר לשמור מסמכים עסקיים או תכולה גדולה של מוצרים שאין כל טעם להציג בתוך החנות. כדי לשמור על הסדר והארגון ולהתמצא במחסן בקלות רבה, מומלץ להתקין מדפים ממתכת שיסייעו לכל מי שנכנס פנימה לבצע פעולה פשוטה ונוחה.

בלגן במחסן? יש פתרון פשוט

כולנו יודעים מהן התוצאות הטראגיות של מחסן מבולגן. מעבר לחוסר היכולת להתמצא בבלאגן, הכאוס תורם להצטברות מהירה יותר של אבק ועשוי להביא עם הזמן לעובש, רטיבויות וגם מזיקים שיהיה קשה לסלק. המפגעים הללו פוגעים לא רק בתכולה המאוחסנת (לרבות דפים, קרטונים, קלסרים ואפילו ציוד מכני, אלקטרוני או טכנולוגי) אלא גם בבריאות האנשים שנכנסים פנימה. כדי להימנע משרשרת של צרות פוטנציאליות, על תכנון המחסן לכלול כבר מבראשית הצבה של מדפים ממתכת בכמות ובגובה הדרושים.

תכנון התקנת המדפים

התקנת מדפי מתכת היא פעולה קלה, אך כפי שכבר ציינו, היא תהיה קלה אף יותר כל עוד בוצע תכנון מקדים שחשב על כל האלמנטים החשובים: העומסים שבהם המדפים יהיו אמורים לעמוד, המרווחים ביניהם, עומק המדפים, גובהם וכמובן התצורה הסופית שלהם, כך שפנים המחסן יהיה מסודר בצורה נגישה. מדפי מתכת מהווים את משטחי האחסון החזקים והעמידים ביותר בשוק ויתאימו לכל סוגי המחסנים, אך לעתים חשוב שגם התצורה הסופית שלהם תתאים למקום עצמו ולצרכים האישיים שלו.

מדפים ממתכת למחסן ביתי או עסקי

אלמנטים חשובים לשלב התכנון

המדפים עומדים לתפוס חלק משמעותי משטח המחסן ולכן חלק אינטגרלי בתכנון, יהיה להבין כמה מדפי מתכת באמת דרושים לטובת התכולה הקיימת ועד כמה ניתן לנצל את החלל הקיים לטובתכם. זכרו להביא בחשבון גם תכולה עתידית. עסקים לדוגמה, המחויבים לשמור עד 7 שנים כל מסמך וקבלה שאי פעם הפיקו, יצטרכו להשתמש עם הזמן ביותר ויותר מדפים. מובן שאפשר להתרחב עם הזמן לגובה או לצדדים על ידי רכישת מדפים נוספים, אך רצוי שהתכנון הראשוני לא יגביל אתכם משום בחינה עתידית. לא בטוח שהתקנה של המון מדפי מתכת לגובה למשל, בכלל תהיה נוחה לגישה אם תידרשו להוריד או להעלות אליהם חפצים בעתיד.

עניין נוסף שצריך להביא בחשבון הוא את אופן פתיחת הדלת. דלת שנפתחת כלפי פנים, לא תאפשר לכם להתקין שום מדף בטווח הפתיחה. לעתים יהיה צורך להותיר חלון גלוי או אפילו יציאת חירום, מה שמבטל את הצבת המדפים במקום זה. אם מדובר בשטח מורכב שצריך להבין אותו מראש, חשוב לעבוד עם שרטוט מדויק.

יתרונות להתקנת מדפים ממתכת אצלכם במחסן

מדפי מתכת הם מדפים עמידים במיוחד ומחירם איננו יקר. מעבר לעובדה שהם מספקים יציבות מלאה ומראה אסתטי ששומר על ארגון ברמה גבוהה, מדפים אלו גם אינם סופחים לחות או רטיבות שעשויים להצטבר עם הזמן במחסן. מאחר ומדובר פעמים רבות בתכולה חשובה ושימושית מאוד או סנטימנטלית אפילו, כל פגיעה בה עשויה לייצר נזקים אישיים וכלכליים. מדפי המתכת שומרים על אורך חייהם אך גם על אורך חיי המוצרים שהם מאחסנים ובכך מעניקים יותר שקט נפשי וביטחון לכל מי שבוחר להתקין אותם.

על איכות לא כדאי להתפשר וכמובן שלא על הנראות שתיתן את הטון לנראות הסופית במקום. עולם המדף מתמחים בייצור ושיווק מדפים ממתכת בכל גודל, צורה ועומק שתבחרו. החברה תוכל להעניק לכם ייעוץ מקיף לגבי התקנת המדפים אצלכם במחסן ולתכנן את מערך המדפים כך שיתאים במדויק לדרישות והשטח. תוכלו להשתמש גם בשירות ההובלות וההרכבות המקצועי של החברה וליהנות משירות מקצועי ביותר.

Like our page

0

Circle Us

106
צור קשר

גם אתם רוצים מטבח כזה? חייגו אלינו עכשיו לתיאום פגישה! צור קשר

צרו קשר

לקבלת הצעת מחיר השאירו את פרטיכםTOP